Dlaczego warto zaangażować się w powstanie albumu
„Drogownictwo Polskie”?

Polsko-angielsko-niemiecko-rosyjska wersja językowa

Zastosowanie aż czterech języków jest unikatowe i daje możliwość swobodnego posługiwania się publikacją w wielu krajach świata. Angielski jest uniwersalnym językiem biznesu. Niemiecki to język naszego kluczowego partnera handlowego i największej gospodarki Europy. Po rosyjsku zaś mówi 300 mln ludzi na wschód od Polski.

Wyjątkowa grupa docelowa

Publikacja trafi do tzw. „liderów opinii” – specjalistów branżowych, decydentów, urzędników państwowych najwyższego szczebla, polityków, dziennikarzy, naukowców, samorządowców oraz ludzi biznesu.

Bogate wnętrze

Album jest niezwykle ciekawy – zawiera mnóstwo świetnych fotografii oraz porusza w przystępny i niebanalny sposób  wyjątkową tematykę branżową. Będzie więc świetnym nośnikiem informacji o Państwa Przedsiębiorstwie.

Bezpłatne rozpowszechnienie

Cena zakupu nie stanowi bariery dla potencjalnego czytelnika, ponieważ album będzie kolportowany bezpłatnie w starannie dobranej grupie docelowej.

Wieloletni czas oddziaływania

Czas oddziaływania prezentacji opublikowanej w albumie jest wydłużony nawet do kilku lat, ponieważ czytelnik wraca do lektury wiele razy; ponadto w naszej kulturze książek się nie wyrzuca!

Biały kruk

Publikacja ma prestiżowy charakter ze względu na ekskluzywną formę wydania oraz fakt, że nie będzie dostępna w wolnej sprzedaży, nie da się jej kupić w żadnej księgarni!

Nakład indywidualny

Prezentacja na łamach zindywidualizowanego nakładu albumu to skuteczny sposób dotarcia z rzeczowym komunikatem do kierunkowego odbiorcy. Jest to rozwiązanie nowatorskie i wyjątkowo skuteczne. Przewaga albumu nad innymi formami promocji polega na bogato ilustrowanej zawartości merytorycznej – także w ujęciu historycznym – która właściwie nie ulega dezaktualizacji.

Souvenir

Album to doskonały, niezobowiązujący upominek, souvenir dla gości, kooperantów, klientów – wszystko to dzięki wyjątkowej estetyce wydania i ponadczasowości poruszanej tematyki.

Doborowe towarzystwo

Uczestnictwo w projekcie wzmacnia Państwa biznesową pozycję poprzez prezentację w otoczeniu branżowych liderów; dzięki powyższemu nie pojawi się kłopotliwe pytanie: dlaczego Państwa nie ma wśród najlepszych?